Ofislerinizdeverimlilikergonomi...

More Website Templates @ TemplateMonster.com. March 19, 2012!

Hakkımızda

Özcan Büro Mobilyaları ve Çelik Eşya San. ve Tic. Ltd. Şti.

1986 yılı içerisinde kurulan firmamız 26 yıldır bu sektörde yer almaktadır. Kurulduğu ilk günden beri teknolojinin ve dünyadaki değişimin sürekli takipçisi olan firmamızın tek hedefi; müşterilerine daha kaliteli ve daha iyi hizmeti verebilmektir.

Sürekli değişimin habercisi olan firmamız konsepti ve sunduğu ürülerin çeşitliliği ile ofis,büro mobilya sektöründe tercih edilen ve sektöre yön veren bir marka olmuştur. Ürünlerimiz siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda proje ekibimiz olan İç Mimarlarımız ile projelendirilir, tarafınızdan belirlenen modellerle projeye dahil edilerek sunumu yapılır. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızda üretilen ürünlerle modüler ofis sistemlerinin yanısıra; özel proje, dekorasyon uygulamaları, dersane, yurt, okul, iş merkezleri ve işletmelerin tefrişatını da gerçekleştirmektedir. Ayrıca; birlikten kuvvet doğar sözü ile, hedeflerimizin, amaçlarımızın aynı olduğu, sektörün önde gelen firmalarından olan Goldsit Group ve Işıldar Group Siesta ile, sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve ürün portföyümüzü genişletmek için iş ortaklığı da yapmaktayız.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, bu hedef doğrultusunda sürekli değişim ve yenilikleri takip ederek, estetik ve fonksiyonel tasarımlarla, takım çalışmasına ve kişiye özel çözümler sunarak, ürünlerimizi gelişmiş hizmet ağı ile tüketicilerimize sunmak.

VİZYONUMUZ

Sektörde lider yapımızı sürdürerek kalıcı farklılıklar ve üstünlükler yaratmak, sürekli gelişimi kendine amaç edinerek bir dünya markası olmaktır.

Tarihce

1986

Küçük bir atölyede çelik eşya ve çelik dolaplar üreterek ve satarak sektöre girdik.

1998

İkinci mağazamızı açarak ürün çeşit yelpazemizi genişlettik.

2002

5000 m2 üretim sahasına sahip olan entegre üretim tesisimize taşındık .

2005

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Yunusemre Cad. 20/A daki mağazamızı açtık .

2011

İlke edindiğimiz müşteri memnuniyeti doğrultusunda, hep daha iyiye sloganı ile Yunusemre Cad. 31/A Goldsit Concept mağazamızı açtık .